KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7383300
nr 738 3300
Träsnitt
signerad Von Arkel, 49/50, motivets mått: 11x13
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 januari 2012
kl 18:18:28
30/1 10:32:46
30/1 17:20:02
200 kr